I give presents. We sing. We dance. They eat a birthday cake. They play. We have a party. 4 страница
6) Вироблення навичок читання. Читання слів за таблицею.
flag help doll him
jam met old mill
man led cold bill
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. За наполегливу роботу на уроці ви отримуєте розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили. Не забувайте їх носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті.
- The lesson is over. Goodbye!
Урок №20
Тема.Я вмію плавати.
Мета. Повторити, закріпити знання ЛО. Ввести нові слова: run, swim, climb, jump, play. Повторити вживання модального дієслова can. Практикувати у складанні речень з модальним дієсловом can. Ознайомити з буквами Zz, Vv. Повторити раніше вивчені букви. Продовжувати формувати навички письма та читання. Розвивати вміння артикулювати англійські звуки, розуміти англійську мову, сприйняту на слух, розуміти вирази класного вжитку. Виховувати любов до тварин. Формувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання. Картки-звуки, картки-букви, алфавіт, таблиця для читання, мультфільм “Learning English with Ozmo” ч.3, роздатковий матеріал.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Good morning, pupils! Nice to meet you!
Pupils: Good morning! Nice to meet you!
Teacher: А тепер привітайте один одного віршиком-привітанням.
Red, yellow, green, blue
Hello, …! Nice to meet you!
Teacher: Сьогодні на уроці ми повторимо та вивчимо нові слова, що означають дії, подивимось мультфільм, який навчить нас говорити, що ми вміємо робити, повторимо та вивчимо нові букви.
2. Фонетична розминка.
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [æ], [æ], [æ], cat, rat, mat;
[z], [z], [z], zoo, zebra, zigzag;
[v], [v], [v], vet, vest, visit.
ІІ. Основна частина.
1. Актуалізація знань ЛО, отриманих на попередньому уроці.
Teacher: Look at these pictures and answer my questions:
- What is this? (It’s a tiger). What colour is it? (It’s orange and black). Is it big? (Yes, it is). (Така сама робота проводиться за малюнками жирафа, дельфіна, лева, мавпи).
2. Перегляд відео. Актуалізація знань дієслів, вміння вживати модальне дієслово can.
Teacher: Watch this video and say what the animals can do.
3. Робота за підручником с.45. Вивчення вірша “A Little Monkey”.
I can swim like a fish.
I can jump like a lion.
I can run like a hare.
I can climb like a bear.
And sometimes …
Play just like a little monkey.
4. Фізкультхвилинка. (Урок №19).
5. Повторення раніше вивчених букв.
(Вчитель називає букву, учні показують картку з цією буквою).
Teacher: Show me the letter Aa, please. (Bb, Cc, Dd, Oo, Pp, Ee, Ff, Gg, Hh, Ii, Jj, Kk, Ll, Mm, Nn, Qq, Uu, Ss, Tt).
Pupils: Letter A, sound [æ]
(Після цього учні називають вивчені букви у алфавітному порядку).
6. Вивчення нових букв.
1) Ознайомлення із зображенням букви, її звуковим значенням.
(Вчитель демонструє катку-букву та звук, учні повторюють за вчителем).
- Letter Vv, sound [v].
- Letter Zz, sound [z].
2) Ознайомлення із місцем букви у алфавіті.
- Find these letters in the alphabet.
3) Спостереження за вживанням у словах. Впр.3 с.44.
- Find these letters in following words. (a lion, a monkey).
4) Спостереження за написанням букв. С.44 впр.4.
(Учні проводять пальчиками по напряму стрілочок)
5) Письмо в зошиті. РЗ сс.38-39.
6) Вироблення навичок читання. Читання слів за таблицею.
(Учні спочатку читають за вчителем, потім хором, потім самостійно).
Vet vest van violet visit
Zip zap buzz jazz fizz zoo
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. За наполегливу роботу на уроці ви отримуєте розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили. Не забувайте їх носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті.
- The lesson is over. Goodbye!
Урок №21
Тема.Пори року.
Мета. Ввести нові ЛО. Формувати вміння будувати прості речення про пори року. Ознайомити з буквами Ww, Xx. Формувати навички читання, письма. Практикувати у складанні речень за малюнками, складанні запитань з can та коротких відповідей на них. Розвивати комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, розуміти вирази класного вжитку. Виховувати любов до природи, бережливе ставлення до неї.
Обладнання. Тематичні малюнки, навчальний мультфільм “Muzzy” ч.5, картки-звуки, картки-букви, таблиця «Алфавіт», таблиці для читання, роздатковий матеріал.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Good morning, pupils!
Pupils: Good morning, good morning!
Good morning to you!
Good morning, good morning!
We are glad to see you!
Teacher: I am glad to see you too. And now greet each other, please.
Pupils: Red, yellow, green, blue
Hello, … how are you? (Учні звертаються до сусіда по парті і називають його ім’я). - I am OK! Thank you!
Teacher: Сьогодні на уроці ми повторимо слова, що позначають рухи, повторимо, як розпитати один одного, що вмієте робити, вивчимо назви пір року, віршик про пори року і, звичайно ж, вивчимо ще дві нові букви та будемо продовжувати вчитися читати та писати.
2. Фонетична розминка.
Teacher: Repeat after me: [ŋ], [ŋ], [ŋ], morning, evening, rеading;
[w], [w], [w], Why do you cry, Willy?
[ə], [ə], [ə], teacher, winter, summer.
ІІ. Основна частина.
1. Актуалізація знань ЛО, отриманих на попередньому уроці.
а) Бесіда за малюнками.
Teacher: Look at the picture and answer my questions.
- What is it? – It’s a monkey. Can it fly? – No, it cannot. What can it do? – It can climb.
(Така сама робота проводиться за малюнками жирафа, дельфіна, лева, тигра).
б) Робота в парах.
Teacher: Ask each other what you can do. (Розпитайте один одного, що ви вмієте робити).
2. Введення нових ЛО.
а) Перегляд уривку мультфільму.
- Про що йдеться мова у мультфільмі? Зверніть увагу на вимову слів.
(Під час перегляду мультфільму вчитель зупиняє кадри на певній порі року і ведеться відпрацювання вимови).
б) Робота по підручнику. Впр.1 с.48.
(Учні звертають увагу на написання назв пір року).
3. Вивчення віршика.
Spring is green,
Summer is bright,
Autumn is yellow,
Winter is white.
4. Фізкультхвилинка. (Урок №20).
5. Повторення раніше вивчених букв.
(Вчитель називає букву, учні показують картку з цією буквою).
Teacher: Show me the letter Aa, please. (Bb, Cc, Dd, Ee, Ff, Gg, Hh, Ii, Jj, Kk, Ll, Mm, Nn, Oo, Pp, Qq, Ss, Tt Uu, Vv, Zz).
Pupils: Letter A, sound [æ]
(Після цього учні називають вивчені букви у алфавітному порядку).
6. Вивчення нових букв.
1) Ознайомлення із зображенням букви, її звуковим значенням.
(Вчитель демонструє катку-букву та звук, учні повторюють за вчителем).
- Letter Ww, sound [w]. Letter Xx, sound [ks].
2) Ознайомлення із місцем букви у алфавіті.
- Find these letters in the alphabet.
3) Спостереження за вживанням у словах.. Впр.3 с.49.
- Find these letters in following words. (a window, a xylophone).
4) Спостереження за написанням букв. С.49 впр.4.
(Учні проводять пальчиками по напряму стрілочок)
5) Письмо в зошиті. РЗ сс.40-41.
7. Вироблення навичок читання.
a) Читання слів за таблицею.
(Учні спочатку читають за вчителем, потім хором, потім самостійно).
bat ran sad rap lack
hat tan bad zap sack
mat man had gap tack
pat can mad map jack
б) Читання слів по підручнику впр.5 с.50.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. За наполегливу роботу на уроці ви отримуєте розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили. Не забувайте їх носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті. The lesson is over. Goodbye!
Урок №22
Тема.Моя улюблена пора року.
Мета.Повторити, активізувати знання ЛО. Формувати вміння висловлювати своє ставлення та ставлення друга до різних пір року, а також давати коротку відповідь на питання Do you like …? Формувати навички читання, вчити писати слова. Практикувати в діалогічному мовленні, декламуванні віршів, читанні, письмі. Розвивати комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, розуміти вирази класного вжитку. Виховувати любов до природи.
Обладнання. Тематичні малюнки, картки-звуки, картки-букви, таблиця «Алфавіт», таблиця для гри, таблиці для читання, фішки для гри.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. (Урок 21)
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Сьогодні на уроці ми повторимо назви пір року, будемо вчитися говорити про улюблену пору року свою та свого друга, вчитися відповідати на питання.
2. Фонетична розминка.
Teacher: Repeat after me: [ai], [ai], [ai], my, like, cry;
[ŋ], [ŋ], [ŋ], morning, evening, rеading;
[ə], [ə], [ə], teacher, winter, summer.
ІІ. Основна частина.
2. Актуалізація знань ЛО, отриманих на попередньому уроці.
а) Бесіда за малюнками.
Teacher: Look at the picture and answer my questions.
- What season is it? – It’s spring.
- What season is it? – It’s summer.
- What season is it? – It’s autumn.
- What season is it? – It’s winter.
б) Повторення вірша “Spring is green”.
2. Вивчення нового матеріалу.
а) Опрацювання вірша “What season do you like?” впр.1 с.51.
(Вчитель читає вірш спочатку повністю, учні повинні зрозуміти, про що він, потім учні повторюють хором вірш за вчителем, намагаючись запам’ятати).
б) Відпрацювання вимови нових фраз.
Teacher: Repeat after me:
I like spring. (Я люблю весну.) – She likes spring. (Вона любить весну.)
I like summer.(Я люблю літо.) – She likes summer.(Вона любить літо.)
I like autumn. (Я люблю осінь.) – She likes autumn. (Вона любить осінь.)
I like winter. (Я люблю зиму.) – She likes winter. (Вона любить зиму.)
- Яку різницю ви помітили у вимові цих речень?
- Коли ми говоримо про друга, про маму, тата чи когось іншого, то до слова like слід добавляти –s.
в) Закріплення висловлення учнями своїх вподобань. (Робота за малюнками).
Гра «Be Attentive!»
(Клас поділяється на дві команди. Представники кожної команди говорять, яка пора року їм подобається. Представники протилежної команди повинні запам’ятати і повторити. Перемагає та команда, яка зробить найменше помилок. За кожну правильну відповідь гравці отримують фішку.)
3. Фізкультхвилинка. (Урок №20).
4. Повторення раніше вивчених букв.
1) Робота за картками.
(Вчитель називає букву, учні показують картку з цією буквою).
Teacher: Show me the letter Aa, please. (Bb, Cc, Dd, Ee, Ff, Gg, Hh, Ii, Jj, Kk, Ll, Mm, Nn, Oo, Pp, Qq, Ss, Tt Uu, Vv, Ww, Xx, Zz).
Pupils: Letter A, sound [æ]
(Після цього учні називають вивчені букви у алфавітному порядку).
2) Гра “Find the Letter”. (Клас поділяється на дві команди. На дошку вивішується таблиця з буквами. До дошки по черзі виходять гравці різних команд і дають один одному завдання зайти ту чи іншу літеру. Виграє команда, яка зробить найменше помилок. Відгадані букви викреслюються).
J | E | R | H | U | L | V | G |
B | D | A | M | T | D | U | J |
H | O | S | Y | S | X | L | F |
P | C | K | E | X | O | U | Z |
D | W | F | H | R | V | S | H |
X | R | P | T | V | X | R | I |
5. Вироблення навичок читання. (Читання слів за таблицею.)
man can bat Jack
wag sack an sat
cab cat pan nap
ham ax lap quack
(Спочатку учні читають слова за вчителем, потім самостійно хором, потім ланцюжком.)
6. Робота в зошиті. РЗ сс.42-44.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. За наполегливу роботу на уроці ви отримуєте розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили. Не забувайте їх носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті. The lesson is over. Goodbye!
Я люблю свята
Урок №23
Тема.Рік, наповнений святами.
Мета.Ввести нові ЛО. Формувати вміння висловлювати захоплення, відповідати на питання When …? Ознайомити з буквою Rr. Продовжувати формувати навички читання, письма. Практикувати в діалогічному мовленні, читанні, письмі, роботі в парах. Розвивати комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, розуміти вирази класного вжитку. Виховувати культури спілкування, повагу до культури і традицій своєї країни.
Обладнання. Тематичні малюнки, аудіо запис пісні “Happy Birthday”, картки-звуки, картки-букви, таблиця «Алфавіт», таблиці для читання, коробок для подарунків із стрічкою, роздатковий матеріал.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. (Урок (21).
2. Повідомлення теми і мети уроку.
Teacher: Сьогодні на уроці ми починаємо вивчати нову тему: «Я люблю свята». Ми вивчимо назви свят, будемо вчитися відповідати на питання, коли буде свято. Також ми вивчимо нову букву, будемо читати і писати.
2. Фонетична розминка.
Teacher: Repeat after me: [w],[w], [w], Why do you cry, Willy?
[i:], [i:], [i:], meet, see, feet, teeth;
[j], [j], [j], yellow, year, New Year.
ІІ. Основна частина.
2. Актуалізація знань ЛО, отриманих на попередньому уроці.
а) Бесіда за малюнками.
Teacher: Look at the picture and answer my questions.
- What season is it? (Spring, summer, autumn, winter).
- Do you like spring? – Yes I do. (No, I don’t.)
- What season does your mother (father, brother, sister) like? – She (He) likes … .
2. Введення нових ЛО.
1) Робота за малюнками.
Teacher: Today we’ll speak about HOLYDAYS. (свята) (учні повторюють за вчителем нові ЛО).
- This is New Year Day, Christmas, Easter, birthday, presents, ribbon, box (Вчитель демонструє коробок із стрічкою і говорить, що тут є подарунок, який учні отримають на уроці, якщо будуть гарно працювати).
2) Робота за підручником. Спостереження за правописом нових слів. Впр.1 с.54.
3) Вивчення віршика впр.2 с.54.
(Спочатку вчитель читає вірш повністю, діти намагаються зрозуміти його значення. Після цього вчитель читає по рядкам, учні заучують).
4) Аудіювання та виконання пісні “Happy Birthday!”
3. Введення нових мовленнєвих структур.
1) Ознайомлення зі структурами.
- Для того, щоб спитати, коли свято, треба сказати:
- When is the New Year Day? – It’s in winter.
(Учні запитують так само про інші свята).
2) Закріплення. Робота в парах.
- Розпитайте один одного про день народження.
4. Фізкультхвилинка. (Урок №20).
5. Повторення раніше вивчених букв.
(Вчитель називає букву, учні показують картку з цією буквою).
Teacher: Show me the letter Aa, please. (Bb, Cc, Dd, Ee, Ff, Gg, Hh, Ii, Jj, Kk, Ll, Mm, Nn, Oo, Pp, Qq, Ss, Tt Uu, Vv, Ww, Xx, Zz).
Pupils: Letter A, sound [æ]
(Після цього учні називають вивчені букви у алфавітному порядку).
6. Вивчення нової букви.
1) Ознайомлення із зображенням букви, її звуковим значенням.
(Вчитель демонструє катку-букву та звук, учні повторюють за вчителем).
- Letter Rr, sound [r].
2) Ознайомлення із місцем букви у алфавіті.
- Find this letter in the alphabet.
3) Спостереження за вживанням у словах.. Впр.5 с.55.
- Find this letter in following words. (a ribbon, a rabbit).
4) Спостереження за написанням букв. С.55 впр.6.
(Учні проводять пальчиками по напряму стрілочок)
5) Письмо в зошиті. РЗ сс.46-47.
7. Вироблення навичок читання. (Читання за таблицею. Спочатку учні читають за вчителем, потім хором, потім ланцюжком.)
beg den red vet well
keg pen led bet sell
leg Jen fed wet bell
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. За наполегливу роботу на уроці ви отримуєте подарунки з нашої подарункової коробки – present box -розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили та наклейки. Не забувайте букви носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті.
- The lesson is over. Goodbye!
Урок №24
Тема.Дні тижня.
Мета. Ознайомити учнів з назвами днів тижня. Формувати вміння говорити, що діти зазвичай роблять у різні дні тижня. Ввести літеру Yy. Практикувати у монологічному мовленні, читанні, письмі, аудіюванні. Розвивати комунікативну компетентність, навички правильної англійської вимови, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух. Виховувати вміння раціонально використовувати свій час.
Обладнання. Тематичні малюнки, навчальний мультфільм “Muzzy” ч.5, картки-звуки, картки-букви, таблиця «Алфавіт», таблички з назвами днів тижня, роздатковий матеріал.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання.
- Good morning, pupils! Let’s learn a new greeting poem!
Вивчення віршика. Hello! How are you?
I am fine, thank you.
And what about you?
- Привітайте такими словами один одного.
2. Повідомлення теми і мети уроку.
- Сьогодні на уроці ми вивчимо назви днів тижня, будемо вчитися говорити, що ми робимо в різні дні тижня. Також ми вивчимо останню англійську букву, навчимося її писати та читати слова з нею.
3. Фонетична розминка.
Teacher: Repeat after me: [θ], [θ], [θ], thin, thick, thank you;
[w],[w], [w], Why do you cry, Willy?
[j], [j], [j], yellow, year, New Year.
ІІ. Основна частина.
2. Актуалізація знань ЛО, отриманих на попередньому уроці.
а) Бесіда за малюнками.
Teacher: Look at the picture and answer my questions.
- What holiday is this? When is the New Year Day? Do you like the New Year Day?
(Таким чином запитати про інші свята.)
3. Вивчення нових ЛО.
а) Перегляд навчального мультфільму.
- Зверніть увагу на вимову назв днів тижня.
(Протягом перегляду вчитель зупиняє кадр та працює над відпрацюванням вимови.)
б) Закріплення.
(Учні називають дні тижня хором, потім ланцюжком, потім впізнають їх на табличках, запам’ятовуючи правопис).
4. Введення нових мовленнєвих структур.
а) Робота за підручником впр.2 с.56. Відпрацювання вимови та вивчення ЛО.
б) Спостереження за утворенням речень. Впр.3 с.57.
в) Складання речень за малюнками.
Dan goes to the zoo on Sunday. Ann plays with her toys on Wednesday. Olesia has a birthday party on Saturday.Bob runs on Monday. Alex meets his friend on Tuesday.
Dan swims on Thursday.
г) Складання речень про своїх друзів.
4. Фізкультхвилинка.
Can you hop like a rabbit? Can you jump like a frog?
Can you walk like a duck? Can you run like a dog?
Can you fly like a bird? Can you swim like a fish?
Can you be like a good child? As still as you wish?
5. Повторення раніше вивчених букв.
(Вчитель називає букву, учні показують картку з цією буквою).
Teacher: Show me the letter Aa, please. (Bb, Cc, Dd, Ee, Ff, Gg, Hh, Ii, Jj, Kk, Ll, Mm, Nn, Oo, Pp, Qq, Rr Ss, Tt Uu, Vv, Ww, Xx, Zz).
Pupils: Letter A, sound [æ]
(Після цього учні називають вивчені букви у алфавітному порядку).
6. Вивчення нової букви.
1) Ознайомлення із зображенням букви, її звуковим значенням.
(Вчитель демонструє катку-букву та звук, учні повторюють за вчителем).
- Letter Yy, sound [j].
2) Ознайомлення із місцем букви у алфавіті.
- Find this letter in the alphabet.
3) Спостереження за вживанням у словах.. Впр.4 с.58.
- Find this letter in following words. (a yak, a yellow yo-yo).
4) Спостереження за написанням букв. С.58 впр.5.
(Учні проводять пальчиками по напряму стрілочок)
5) Письмо в зошиті. РЗ сс.48-49.
7. Вироблення навичок читання. (Читання за таблицею. Спочатку учні читають за вчителем, потім хором, потім ланцюжком.)
men Ken bet deck
red neck beg vet
fell yes rest ten
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
Розкажіть вдома батькам нові фрази, назвіть дні тижня англійською, покажіть букви. За наполегливу роботу на уроці ви отримуєте подарунки - розмальовки з буквою, яку ми щойно вивчили. The lesson is over. Goodbye!
Урок №25
Тема.Свято наближається.
Мета.Повторити, активізувати, розширити знання ЛО. Продовжувати формувати вміння ставити запитання і давати відповідь на нього, розрізняти речення у І та ІІІ особах однини Present Simple (не називаючи термінів). Повторити букви, сприяти їх кращому запам’ятовуванню. Практикувати в діалогічному мовленні, читанні, письмі. Розвивати лексичну здогадку, комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, розуміти вирази класного вжитку.
Обладнання. Картки-букви, картки-звуки, таблиця «Алфавіт», картки для індивідуальної роботи, тематичні малюнки, таблиця Present Simple, мультфільм “Muzzy” ч.5, м’яч.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. (Урок 24).
2. Повідомлення теми і мети уроку.
Тема нашого уроку: «Свято наближається». Сьогодні ми з вами поговоримо про підготовку до свята. Ми будемо витися говорити, що робимо ми та наші батьки, щоб підготуватися до зустрічі гостей. Ми вивчимо новий віршик, розіграємо сценку.
3. Фонетична розминка.
Teacher: Repeat after me: [ei], [ei], [ei], take, make, cake;
[i:], [i:], [i:], meet, see, read;
[ θ], [θ], [θ], thin, thick, thank you.
ІІ. Основна частина.
2. Актуалізація знань ЛО, отриманих на попередньому уроці.
а) Гра «Catch and say».
(Вчитель кидає м’яч одному з учнів і називає день тижня, або пору року. Учень, що спіймав м’яч, повинен назвати наступний день чи пору року.)
б) Бесіда.
- Do you like autumn? – Yes, I do (No, I don’t).
(Так само про інші пори року та дні тижня).
в) Перегляд мультфільму.
(Учні повинні визначити, що герої мультфільму робили в різні дні тижня.)
- What does Norman do on Monday? – He plays soccer.
- What does he do on Tuesday? – He plays basketball.
- What does he do on Wednesday? – He goes roller-skating.
- What does he do on Thursday? – He does his exercises.
- What does he do on Friday? – He goes swimming.
- What does he do on Saturday? – He plays golf.
- What does he do on Sunday? – He plays tennis.
3. Введення нових ЛО.
а) Робота за тематичними малюнками.
(Вчитель чітко вимовляє слова, у ні повторюють).
б) Робота за таблицею. Спостереження за особливостями вживання дієслів у ІІІ особі однини (не називаючи мовних термінів).
в) Робота за підручником. Впр.1 с.59.
г) Вироблення вмінь будувати питання та короткі відповіді. Впр.2 с.59.
3. Фізкультхвилинка.
Вивчення вірша. Слова вірша супроводжуються рухами.
One, two, three, four,
Guests are standing at the door!
Five, six, seven, eight,
My birthday is going be great.
Nine, ten, we meet again.
4. Розвиток навичок діалогічного мовлення. Впр.4 с.60.
а) Ознайомлення із змістом діалогу. (Вчитель читає, учні хором повторюють).
б) Робота в парах. Складання та розігрування діалогів.
5. Повторення вивчених букв.
(Вчитель називає букву, учні показують картку з цією буквою).
Teacher: Show me the letter Aa, please. (Bb, Cc, Dd, Ee, Ff, Gg, Hh, Ii, Jj, Kk, Ll, Mm, Nn, Oo, Pp, Qq, Rr Ss, Tt Uu, Vv, Ww, Xx, Yy, Zz).
Pupils: Letter A, sound [æ]
(Після цього учні називають вивчені букви у алфавітному порядку).
6. Перевірка знань букв.
*а) Робота на картках.
Card #1 Допишіть загублені великі букви: A, ___, ___, D, E, ___ , G, ___, I, J, __ , L, ___, N, ___, P, ___, R, S, ___, ___, V, ___, X, Y, ___. | Card #2 Допишіть загублені малі літери: ___, b, ___, ___, e, ___, g, ___, I, ___, k, l, ___, n,___, p, ___, r, ___, ___, u, ___, w, ___, y, z. |
б) Фронтальна перевірка (учні по черзі виходять до дошки і показують букви, які називає учень з місця) Р1 → Р2.
7. Вироблення навичок читання. (Читання за таблицею. Спочатку учні читають за вчителем, потім хором, потім ланцюжком.)
bad – bed peck – pack
Bal – bell beg – bag
sat – set hem – ham
pan – pen Ken – can
pal – pell Meg – mag