I go to school in September
(Вчитель демонструє картки з назвами місяців.)
2) Розвиток навичок діалогічного мовлення. Впр.4 с.81.
а) Опрацювання зразка.
(Вчитель читає, учні повторюють.)
б) Робота в парах.
(Учні ставлять один одному запитання, спираючись на малюнки впр.3 с.81.)
4. Фізкультхвилинка.
Head and shoulders,
Knees and toes,
Eyes and mouth,
Ears and nose.
5. Повторення алфавіту. Робота в парах впр.5 с.82.
- Work in pairs. Pupil A says a letter. Pupil B shows it on the chart. (Працюйте в парах. Один учень називає літеру, інший показує її в таблиці.)
6. Вироблення навичок читання. Читання слів за таблицею.
hut cut but luck
run suck bug fun
hug up duck lug
6. Розвиток навичок письма. РЗ сс.66-67.
7. Розвиток навичок монологічного мовлення. Впр.6 с.82.
- Скажіть, що ваші товариші роблять у школі.
Olena reads at school. Ivan writes letters.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Для чого вам потрібні знання того матеріалу, що ми сьогодні вивчали? Розкажіть вдома батькам нові слова, повторіть алфавіт, почитайте слова на с.82.
- Goodbye!
Урок №34
Тема.Після уроків.
Мета.Повторити,активізувати знання лексичного матеріалу. Ввести нові ЛО. Продовжувати формувати вміння будувати речення в теперішньому простому часі, зокрема в ІІІ особі однини (не називаючи мовних термінів). Практикувати у складанні стверджувальних речень, письмі, читанні, діалогічному мовленні. Розвивати вміння працювати в парах, правильно вимовляти англійські звуки, розуміти та оперувати виразами класного вжитку. Виховувати вміння раціонально використовувати свій час.
Обладнання.Тематичні малюнки, таблиці для читання, таблички з новими ЛО, таблиця для гри, аудіозапис пісні-привітання “Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs” .
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання. (Повторення пісні Knock, knock, hello!)
2. Повідомлення теми і мети уроку.
- Тема сьогоднішнього уроку «Після уроків». Ми вивчимо нові слова, які допоможуть нам розповідати, що ми любимо робити у вільний час. Протягом уроку ми будемо грати в ігри, складати запитання та давати на них відповіді.
3. Введення в іншомовну атмосферу. Гра “Be Attantive!”. (Повторення слів, що позначають рухи.)
- Ваше завдання – виконати мою команду. Але виконувати слід тільки в тому випадку, коли я говорю слово please.
Stand up, please! Jump!
Walk! Jump, please!
Walk, please! Swim, please!
Run, please! Fly, please!
ІІ. Основна частина.
1. Актуалізація знань назв місяців. Змагання, хто краще з усього класу назве місяці по порядку.
2. Введення нових ЛО. Робота за тематичними малюнками.
(Вчитель демонструє малюнок та називає ЛО, учні повторюють по кілька разів).
3. Вироблення граматичних навичок. Складання речень з новими словами у теперішньому неозначеному часі у І та ІІІ особах однини (не називаючи термінів). Запис речень у зошит.
I go to the park. Alex goes to the park.
I read books. Ann reads books.
I watch TV. Bob watches TV.
I play with friends. Dan plays with friends.
I clean the room. Kim cleans the room.
4. Вироблення навичок діалогічного мовлення. Робота в парах. Впр.3 с.83.
- Work in pairs. Ask and answer. (Працюйте в парах. Запитайте і дайте відповідь.)
- What do you do after classes?
- I play with my friends. And you?
- I read books.
5. Фізкультхвилинка.
Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки навісці, як ведмедик)
Turn around! (учитель крутиться навколо себе)
Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки на місці, як ведмедик)
Touch the ground! (учитель нахиляється вперед і торкається до полу)
Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки навісці, як ведмедик)
Reach the sky! (учитель тягнеться до стелі руками)
Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки навісці, як ведмедик)
Jump up high! (Учитель підстрибує).
6. Повторення алфавіту. Гра “Find the Letter”.
На дошці вивішується таблиця із великими та малими літерами, зображеними вроздріб. Учні повинні записати пари літер (велику та малу).
Перемагає той, хто першим виконає правильно.
7. Читання слів за таблицею.
bed – bad – bid – bod – bud
gat – get – git – got – gut
sat – set – sit – sot – sut
fad – fed – fid – fod – fud
8. Письмо. РЗ сс.68-69.
9. Розвиток навичок монологічного мовлення. Впр.5 с.85.
- Розкажи, що ти робиш після уроків.
ІІІ. Заключна частина.
2. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Для чого вам потрібні знання того матеріалу, що ми сьогодні вивчали? Розкажіть вдома батькам нові слова, повторіть алфавіт, почитайте слова на с.84.
- Goodbye!
Урок №35
Тема.Ми переходимо у другий клас.
Мета.Повторити, активізувати, закріпити знання ЛО. Повторити правила складання стверджувальних речень у теперішньому простому часі, складання питальних речень, відповідей на питання. Практикувати в усному монологічному та діалогічному мовленні, читанні, письмі, застосуванні набутих знань на практиці. Розвивати комунікативну компетентність, навички правильної вимови, увагу, пам'ять, творчі здібності. Виховувати пізнавальні інтереси, вміння раціонально використовувати свій час, інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання.Тематичні малюнки, таблиця «Алфавіт», таблички з ЛО, що вивчалися протягом теми, таблички для гри «Пантоміма».
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання.
- Good morning, pupils! Давайте привітаємося тим віршиком, який вам найбільше сподобався!
2. Повідомлення теми і мети уроку.
- Сьогодні у нас останній урок у цьому навчальному році. Вив же закінчуєте 1 клас. Попереду щаслива пора літніх канікул. От ми і поговоримо на уроці про те, що вам найбільше сподобалось на уроках англійської мови, повторимо слова, пограємо в ігри.
3. Введення в іншомовну атмосферу.
- Пригадайте віршики, які ми вчили на наших уроках. Розкажіть свій улюблений.
ІІ. Основна частина.
1. Робота за тематичними малюнками впр.1 с.86.
- Look and say. (Подивіться і скажіть.)
(Учні складають речення за малюнками на основі відомої їм лексики. Слідкувати, щоб підмети були як І так і ІІІ особи однини.)
2. Розвиток навичок діалогічного мовлення. Робота в парах. Впр.2 с.86.
- Work in pairs. Ask and answer. (Працюйта в парах. Запитайте і дайте відповідь.)
- Are you in the classroom? – Yes, we are. / No, we aren’t
3. Повторення вивчених ЛО.
1) Гра «Пантоміма»
(Учень виходить до дошки, бере картку і показує рухами слово, яке там написане.)
2) Гра «Guess the Word».
(Учень виходить до дошки читає слово на картці та називає про його значення.)
4. Розігрування ситуацій. Впр.3 с.87.
- Розгляньте малюнки. Виберіть ситуацію, подумайте, що ви можете розказати за малюнком. Розподіліть ролі та розіграйте.
5. Фізкультхвилинка. (За вибором учнів).
6. Розвиток навичок читання. Читання слів за таблицею.
tan bit cup got
hen jam kid luck
mud pin vet wag
box yes rap nut
sin van puff quit
7. Самодиктант. Впр.5 с.88.
(Учні протягом 1 хв. проглядають слова, потім закривають підручники і записують слова по пам’яті.)
8. Письмо. РЗ сс.69-72.
ІІІ. Заключна частина.
- Що вам найбільше сподобалось на уроках англійської мови? Що найбільше запам’яталось? Що було найлегше? Що було найважче?
- Давайте вивчимо віршик про кінець навчального року.
School is over;
Oh, what fun!
Lessons finished,
Play begin!
- Не забувайте, будь ласка на канікулах передивлятися той матеріал, який ми вивчали, повторюйте букви і гарно відпочивайте! Зустрінемось у наступному навчальному році!
- Goodbye!