I give presents. We sing. We dance. They eat a birthday cake. They play. We have a party. 1 страница
Урок №1
Тема.Привітання.
Мета.Формувати уявлення про різноманітність мов та культур у світі та важливість вивчення іноземних мов.Формувати вміння вітатися, прощатися, знайомитися англійською мовою. Опрацювати вирази Hello!; I am …; What is your name?; Stand up!; Sit down!; Come to me!; Go to your place!; Good bye! Розвивати початкові вміння артикулювати англійські звуки [d], [t], [w]; увагу, пам'ять. Практикувати у виконанні команд вчителя, веденні діалогу на основі вивчених фраз. Виховувати ввічливість, формувати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання.М’яч, аудіозапис пісні “Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs”, мультфільм “Learning English with Ozmo” ч.1.
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання з учнями англійською мовою. (Учні з допомогою вчителя вітаються).
Teacher: Hello!
Pupils: Hello!
2. Бесіда про важливість вивчення англійської мови.
- До якого уроку ви приготувалися?
- Де ви чули англійську мову?
- Підніміть руки, чиї батьки знають англійську.
- Чому нам потрібно вивчати англійську мову?
- Так, ви правильно сказали, що знаючи англійську мову, ми не тільки можемо подорожувати по усьому світу, а ще й зможемо завести собі нових друзів у інших країнах, прочитати багато різних книг, журналів, прочитати інструкції до різних товарів та побутової техніки, подивитися кінофільми чи мультфільми англійською, користуватися Інтернетом. А тому ви повинні уважно слухати вчителя, виконувати все, що ми робимо на уроці і намагатися якомога більше говорити англійською.
ІІ. Основна частина.
1. Вивчення пісні “Hello!”.
- А зараз ми вивчемо пісеньку, яка навчить нас вітатися. Послухайте її і скажіть, яке знайоме слово ви почули?
(Учні слухають пісеньку, потім повторюють за вчителем слова, вчитель пояснює жестом слово knock,значення слів let’s sing, let’s play, let’s learn together; потім усі хором співають пісню, супроводжуючи рухами.)
Knock Knock Hello
Hello! (Hello!) [Wave with your right hand.]
Hello! (Hello!) [Wave with your left hand.]
Come in. [Motion to come inside.]
Let’s sing. [Pretend you are singing into a microphone. ]
Let’s play. [Run in place.]
Hello! (Hello!) [Wave with your right hand.]
Hello! (Hello!) [Wave with your left hand.]
Knock, knock, knock. [Pretend to knock on a door.]
Come on in! [Motion for someone to come inside.]
Let’s sing. [Pretend you are singing into a microphone.]
And play. [Run in place.]
And learn together. [Tap your finger on your temple.]
Knock, knock! [Thrust your fist in the air.]
2. Знайомство.
Teacher: Hello! My name is Natalia Volodymyrivna. What’s your name?
Pupil: Denys.
Teacher: Hello! I’m Natalia Volodymyrivna! What’s your name? (Вчитель жестом показує на себе, потім на учня)
Pupil: Hello! I am Maryna.
3. Гра «Спіймай і скажи».
- Зараз ми пограємо у гру. Я буду кидати м’яч і запитувати “What’s your name?”. Ви повинні спіймати м’яч та відповісти “I am…”
4. Аудіювання. Перегляд мультфільму, спостереження за вимовою.
- А зараз ви переглянете мультфільм, де герої будуть говорити англійською. Постарайтеся зрозуміти, про що вони говорять.
5. Вивчення нових слів-команд.
Teacher: Stand up! (Вчитель жестом чи власним прикладом показує, що треба зробити, учні виконують)
Teacher: Sit down!
Teacher: Come to me!
Teacher: Go to your place!
6. Фізкультхвилинка.
One, two, three, hop!
One, two, three, stop!
(Вчитель прикладом показує, що на кожну цифру треба крокувати, на слово hop підстрибнути, на слово stop припинити рухатися.)
7. Закріплення вивчених фраз.
- Open your books! (Вчитель показує, що учні повинні зробити).
- Подивіться на малюнок угорі. Кого ви бачите? Як ви думаєте, що говорить вчителька?
- Подивіться на наступний малюнок. Що говорять діти?
- Подивіться на малюнок на наступній сторінці. Що роблять діти? (Прощаються) Вони говорять Goodbye! (Учні кілька разів повторюють за вчителем).
8. Робота в зошиті. РЗ с.1.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підведення підсумків.
- Які слова ми вивчили на уроці?
- Що слід говорити при вітанні?
- Що говорять при знайомстві?
- Що вам сподобалось на уроці?
- Сьогодні ви гарно попрацювали Very good! Вдома привітаєтеся з батьками англійською.
- Our lesson is over. Stand up! Goodbye!
Урок №2
Тема.Приємнопознайомитись!
Мета. Практикувати вітання англійською мовою. Ввести фрази Nice to meet you! Hello! my friend! How are you?-I’m fine, thank you. Вчити виконувати прості інструкції. Ознайомити з англійськими іменами. Розвивати вміння вимовляти англійські звуки [ai], [w], [d], [t]; вміння вести простий діалог. Розвивати пам'ять, увагу, мислення. Виховувати ввічливість у стосунках з оточуючими, формувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання. М’яч, малюнки із зображенням настрою, картки із зображенням звуків, мультфільм “Learning English with Ozmo” ч.1, аудіозапис пісні “Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs”.
Хід уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання.
Teacher: Hello!
Pupils: Hello!
Teacher: Nice to meet you!
(Учитель жестами спонукає учнів повторити фразу)
Pupils: Nice to meet you too!
2. Фонетична розминка.
- Для того, щоб правильно говорити англійською мовою, нам необхідно знати, як вимовляються англійські звуки. Repeat after me! (Повторюйте за мною).
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [ai], [ai], [ai], my, nice;
[d], [d], [d], Dan, dog, desk;
[t], [t], [t], top, take, ten;
[w], [w], [w], what, why, Willy.
Намагайтеся говорити так ці звуки завжди, коли говорите англійською.
ІІ. Основна частина.
1. Повторення пісні “Hello!”.
- Let’s sing a song “Knock Knock Hello!” (Пригадайте слова: Come in! Let’s sing! Let’s play! Let’s learn together! Knock-knock.) (Учні співають, супроводжуючи рухами)
2. Повтореня фраз знайомства.
Гра «Спіймай і скажи». Учитель пояснює правила гри.
- Зараз ми пограємо у гру і перевіримо, хто ж був найуважніший на минулому уроці. Я буду кидати м’ячик і говорити англійською фразу, а ви повинні відповісти. Наприклад, What’s your name? – I am Kolia.
3. Введення нових фраз.
- Діти, коли ви зустрічаєте один одного, вітаєтеся, про що запитуєте потім?
(Як справи?). Сьогодні ми навчимося запитувати англійською, як справи.
(Учитель демонструє малюнки із зображенням смайликів)
Teacher: Look! This is a face. It’s a smiley. I say: “How are you?” It says: “I’m fine, thank you.” It says: “I’m OK, thank you.” It says: “I’m so-so, thank you.” Repeat after me.
Учитель показує на малюнки і говорить відповідну фразу, учні повторюють. Можна навмисне помилитися, щоб перевірити, чи свідомо повторюють учні.
4. Фізкультхвилинка.
One, two, three, hop! (крок, крок, крок, стрибок)
One, two, three, stop! (крок, крок, крок, зупинилися).
5. Практика вживання вивчених фраз. Робота з підручником.
Teacher: Open your books on page 6. Look! What is her name?
Pupils: Miss Alison.
Teacher: What is his name?
Pupils: Dan.
Teacher: What is his name?
Pupils: Bob.
Teacher: What is her name?
Pupils: Ann.
Teacher: Як ви думаєте, про що говорять діти?
Pupils: Hello! I am Bob. – Hi, Bob! Nice to meet you! – How are you, Ann? – I’m fine, thank you!
6. Складання міні-діалогів.
(Учитель, демонструючи малюнки, спонукає учнів відповісти).
Teacher: Hello, Katia! How are you today?
Pupil: Hello! I’m fine (OK, so-so), thank you.
7. Перегляд навчального мультфільму.
- Спробуйте зрозуміти, про що цей мультфільм. Зверніть увагу на вимову англійських звуків.
8. Робота в зошиті. РЗ сс.2-3
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Які фрази ми вивчили на уроці?
- Що вам сподобалось найбільше?
- Розкажіть вдома батькам, слова, які ви тепер знаєте.
- Goodbye!
Урок №3
Тема.Яктебе звати?
Мета. Практикувати у використанні вивчених фраз. Ввести нові фрази Good morning! This is Ann. My name is Ann. Формувати уявлення про рівноцінність повної та короткої форм What is your name? = What’s your name? Розвивати вміння артикулювати англійські звуки [w], [ei], [ai], [ð]; вміння реагувати на репліку вчителя чи однокласника, вести міні-діалог; увагу, пам'ять, мислення. Виховувати ввічливість, формувати позитивне ставлення до вивчення іноземної мови.
Обладнання. Картки-звуки, звукозапис пісні «See You Later» диск “Super Simple Songs”, маски, картинки-смайлики.
Хід уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання.
Teacher: Hello!
Pupils: Hello!
Teacher: Good morning!
Pupils: Good morning!
Teacher: Let’s learn a poem.
Good morning, good morning,
Good morning to you!
Good morning, good morning,
We are glad to see you!
Teacher: I am glad to see you too.
2. Фонетична розминка.
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [ai], [ai], [ai], my, nice;
[ei], [ei], [ei], name, take, make;
[w], [w], [w], what, why, Willy;
[ð], [ð], [ð], this, that, they.
Намагайтеся говорити так ці звуки завжди, коли говорите англійською.
ІІ. Основна частина.
1. Повторення пісні “Hello!”
- Let’s sing a song “Hello!” (Пригадайте слова: Come in! Let’s sing! Let’s play! Let’s learn together! Knock-knock.) (Учні співають, супроводжуючи рухами)
2. Повторення фраз знайомства.
Teacher: Hello! What’s your name?
Pupil: Hi! My name is Ann.
Teacher: Nice to meet you, Ann! How are you?
Pupil: I am fine, thank you.
3. Введення нових фраз.
(Учитель викликає до дошки одного з учнів.)
Teacher: Ann, come to me, please! Hello! What’s your name?
Pupil: My name is Ann.
Teacher: Nice to meet you, Ann!
Pupil: Nice to meet you too.
Teacher: This is Ann. Repeat, please!
Pupils: This is Ann.
Teacher: Ann, go to your seat.
(Так розігрується діалог з 2-3 учнями, потім викликати двох учнів, щоб самостійно розіграли діалог, використовуючи ситуації з різними смайликами).
4. Фізкультхвилинка.
One, two, three,
Look at me!
Hands up,
Hands down,
Hands on hips,
Sit down.
5. Закріплення вивчених фраз.
Рольова гра (використовуються маски). Учні виконують ролі запропонованих героїв – вітаються, знайомляться, представляють один одного класу.
6. Робота в зошиті. РЗ с.4.
7. Вивчення пісні “See You Later”. (Пісня супроводжується рухами).
See You Later
See you later. (Make circles with thumbs and index fingers around each eye, and then extend your arms out and point out to the class.)
See you later. (Make circles with thumbs and index fingers around each eye, and then extend your arms out and point out to the class.)
See you later. (Make circles with thumbs and index fingers around each eye, and then extend your arms out and point out to the class.)
Take care. (Wave with your left hand.)
Good-bye. (Wave with right hand.)
It's time to go. (Point to your watch, or where your watch would go on your wrist.)
See you later. (Make circles with thumbs and index fingers around each eye, and then extend your arms out and point out to the class.)
It's time to go. (Point to your watch.)
See you later. (Make circles with thumbs and index fingers around each eye.)
Goodbye. (extend your arms out and point out to the class.)
See you later. (Make circles with thumbs and index fingers around each eye, and then extend your arms out and point out to the class.)
See you later. (Make circles with thumbs and index fingers around each eye, and then extend your arms out and point out to the class.)
See you later. (Make circles with thumbs and index fingers around each eye, and then extend your arms out and point out to the class.)
Take care. (Wave with your left hand.)
Good-bye. (Wave with right hand.)
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Які нові фрази ми вивчили сьогодні на уроці?
- Що вам найбільше сподобалось?
- Розкажіть вдома батькам, що ви вмієте говорити англійською.
- Goodbye!
Урок №4
Тема.Як справи?
Мета.Практикувати у використанні вивчених фраз, складанні та розігруванні міні-діалогів. Формувати навички аудіювання, вміння працювати в парах. Розвивати вміння артикулювати англійські звуки [u:], [ei], [ai], [ð], [θ], [w]; вміння реагувати на репліку вчителя чи однокласника; увагу, пам'ять, мислення. Виховувати культуру спілкування, формувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання.Аудіозапис пісні “Hello, goodbye!” мультфільм “Learning English with Ozmo” ч.1, картки-звуки, малюнки-смайлики, іграшки.
Хід уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання.
Teacher: Good morning, pupils!
Pupils: Good morning, good morning,
Good morning to you!
Good morning, good morning,
We are glad to see you!
Teacher: I am glad to see you too.
2. Фонетична розминка.
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [ai], [ai], [ai], my, nice;
[ei], [ei], [ei], name, take, make;
[w], [w], [w], what, why, Willy;
[ð], [ð], [ð], this, that, they;
[θ], [θ], [θ], thin, thick, Maths;
[u:], [u:], [u:] cool, good, school.
Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.
ІІ. Основна частина.
1. Повторення вивченого матеріалу. (На дошці вивішені зображення смайликів, вчитель показує на смайлик, спонукаючи учнів давати різні відповіді на питання.)
Teacher: Hello! What’s your name?
Pupil: Hi! My name is Ann.
Teacher: Nice to meet you, Ann! How are you?
Pupil: I am fine, thank you.
2. Робота з підручником. Повторення фраз.
Teacher: Look at the picture! Подивіться на малюнок! Що вчителька говорить дітям? (Good morning, boys and girls!), а що говорять діти? (Good morning, Miss Alison!).
- Look at the picture on page 11. Подивіться на малюнок на стор.11. Listen and repeat. Послухай і повтори.
Hi! How are you? – Hi! How are you?
I am fine, thank you. – I am fine, thank you.
And what about you?
3. Фізкультхвилинка.
One, two, three,
Look at me!
Hands up,
Hands down,
Hands on hips,
Sit down.
4. Розігрування діалогів з використанням іграшок.
Teacher: Look! What is this? (Подивіться, що це?) It’s a dog.
What is this? (Що це?) It’s a doll.
- На вулиці зустрілися собачка з лялькою. Вони дуже захотіли потоваришувати. Що вони сказали?
- Make a dialogue, please. (Складіть діалог).
(Учні по черзі розігрують діалог на основі вивчених фраз.)
5. Робота в зошиті. РЗ с.5.
- Знайдіть зайвий малюнок.
- Домалюй і розфарбуй. Скажіть, що говорять діти.
6. Вивчення пісні “Hello! Goodbye!”
Hello! Goodbye! Hello!
Hello! Goodbye! Hello!
Hello! What’s your name? Hello!
Hello! What’s your name? Hello!
My name is Bessie, hello!
My name is Ted, hello!
Hello! Good bye! Hello!
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Які нові фрази ми вивчили сьогодні на уроці?
- Що вам найбільше сподобалось?
- Розкажіть вдома батькам, що ви вмієте говорити англійською.
- Goodbye!
Урок №5
Тема.У мене є друг.
Мета. Актуалізувати знання лексики попередніх уроків. Ввести нові фрази:
Where are you from? I am from …He is my friend. She is my friend. Ввести нові слова: USA, Ukraine, England. Формувати уявлення про державні символи країни, мова якої вивчається. Практикувати у вимові англійських звуків, складанні міні-діалогів, виконанні команд вчителя. Розвивати увагу, пам'ять, пізнавальні інтереси. Виховувати повагу до культури і традицій країни, мова якої вивчається.
Обладнання.Прапорці, картки-звуки, аудіозапис “Hello, Goodbye, Hello!” мультфільм “Learning English with Ozmo” ч.1 , іграшки.
Хід уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання. Вивчення віршика.
Teacher: Good morning, pupils! Let’s learn a new rhyme!
(Вчитель розповідає віршик, учні повторюють кілька разів, запам’ятовують.)
Pupils: How do you do Hatty?
How do you do?
I hope you are well, Hatty!
I hope you are too.
Teacher: I hope you are well too.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
- Сьогодні на уроці ми з вами повторимо вивчені фрази та вивчимо нові. Ви дізнаєтеся про прапори країн, мову яких ви вивчаєте. На кінець уроку ви повинні навчитися вести невеличкий діалог про вашого друга.
2. Фонетична розминка.
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [w], [w], [w], Willy, why, what, when, where;
[r], [r], [r], rabbit, rat, red, radio;
[ð], [ð], [ð], this, that, they, mother, father;
[θ], [θ], [θ], thin, thick, Math, thanks.
Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.
ІІ. Основна частина.
1. Повторення вивченого матеріалу. (Вчитель по черзі підходить та вітається з учнями.)
Teacher: Good morning! What’s your name?
Pupil: Good morning! My name is Ann.
Teacher: Nice to meet you, Ann! How are you?
Pupil: I am fine, thank you.
2. Ознайомлення з країнознавчим матеріалом.
- Діти, у якій країні ми живемо?
- А ви знаєте, якого кольору прапор нашої країни?
- А хто пам’ятає, звідки до нас прийшла англійська мова? А ще в якій країні нею говорять?
- А хто знає, який прапор Англії? А Америки? (Потім вчитель викликає учнів, дівчинку та хлопчика. Вони тримають прапори відповідних країн. Вчитель пояснює, учні повторюють):
- This is a flag. It is from Ukraine. It is Ukrainian. I am Ukrainian.
- This is a flag. It is from England. It is English. He is from England.
- This is a flag. It is from the USA. It is American. She is from the USA
3. Введення нових фраз. Робота за підручником.
- Look at the exercise 1. Listen and repeat.
-I am from Ukraine. He is from the USA. She is from England.
- Look at the exercise 2. Act aut. (Учні повторюють, запам’ятовують.)
- Look at the exercise 3. Ask and answer.
4. Фізкультхвилинка.
One, two, three,
Look at me!
Hands up,
Hands down,
Hands on hips, sit down.
5. Закріплення вивчених фраз. Розігрування діалогу з використанням іграшок.
Teacher: Look! What is this? (Подивіться, що це?) It’s a bear. Repeat.
- Where is it from?
- It’s from the USA.
- Ask me, please.
6. Рольова гра.
(Учням родаються прапорці. Учні складають та розігрують діалоги).
- Pupils, look! Meet the guests!
- Is he from the USA?
- No, he isn’t.
- Where is he from?
- He is from England.
7. Робота в зошиті. РЗ с.6.
- Open your copy-books on page 6. (Відкрийте зошити на сторінці 6).
Якими кольорами ми повинні зафарбувати прапори?
Впр.2. Учні визначають, звідки діти, зображені у вправі, поєднують зображення прапора та дитини, озвучують вивчені фрази.
Впр.3Учні за вчителем повторюють фрази діалогу, потім розігрують його в парах.
8. Повторення пісні “Hello! Goodbye!”.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
- Розкажіть вдома батькам нові фрази. Goodbye!
Урок № 6
Тема.Скільки тобі років?
Мета.Повторити, активізувати знання лексичного матеріалу. Ознайомити з назвами числівників. Практикувати у вживанні фраз How old are you? I am…. Повторити раніше вивчені фрази. Розвивати вміння правильно вимовляти англійські звуки [h], [au], [t], [ð], [θ], вести невеличкий діалог в межах вивчених структур. Формувати вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух. Виховувати культуру спілкування, формувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання.Картки-звуки, картки-цифри, малюнки, відеозапис“Hello! Goodbye!” мультфільм “Learning English with Ozmo” ч.1, м’яч.
Хід уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Good morning, pupils!
Pupils: Good morning, teacher!
How do you do Hatty?
How do you do?
I hope you are well, Hatty!
I hope you are too.
Teacher: I hope you are well too.
- Сьогодні на уроці ми з вами повторимо вивчені фрази та вивчимо нові. Ми вивчимо назви цифр англійською. На кінець уроку ви повинні навчитися запитувати та відповідати на питання, скільки вам років.
2. Фонетична розминка.
(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)
Teacher: Repeat after me: [h], [h], [h], hat, hen, how;
[au], [au], [au] house, how, how old;
[t], [t], [t], teacher, take, ten;
[ð], [ð], [ð], this, that, they;
[θ], [θ], [θ], thin, thick, Math.
Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.
3. Мовленнєва розминка. Повторення пісні “Hello! Goodbye!”
ІІ. Основна частина.
1. Повторення вивченого матеріалу. Гра «Спіймай і скажи». (Вчитель задає питання і кидає м’яч, учень повинен спіймати і відповісти на питання)
Teacher: Good morning! What’s your name?
Pupil: Good morning! My name is Ann.
Teacher: Nice to meet you, Ann!
Teacher: Hello, Vova! How are you?
Pupil: I’m fine, thank you!
Teacher: Hello, Dania! Where are you from?
Pupil: I’m from Ukraine!
2. Презентація нового матеріалу.
(Учитель вивішує на дошці малюнки із зображенням певної кількості предметів та відповідної цифри. Не перекладаючи, вводить нову лексику.)
Teacher: Look! This is one. Repeat after me! – One
Count, please! One, two. This is two. Repeat after me! – Two.
Count, please! One, two, three. This is three. Repeat after me! – Three.
(Особливу увагу слід звернути на звуки [θ], [r]).
Таким чином вводяться цифри від 1 до 8.
3. Закріплення. Гра «Відгадай».
Вчитель демонструє цифру і запитує:
- Is it six? – No, it isn’t.
- Is it five? – Yes, it is.
4. Фізкультхвилинка.
One, two, three,
Look at me!
Hands up,
Hands down,
Hands on hips,
Sit down.
5. Перегляд відеозапису. Аудіювання.
- Діти, зараз ви подивитесь відео. Слухайте уважно, намагайтесь повторювати за дітьми назви цифр так, як вони.
6. Введення нових фраз.
- За допомогою цифр ми можемо сказати, скільки нам років.
Teacher: How old are you?
(Звернутися до учня, який може відповісти).
Pupil: I am 6.
(Учні повторюють хором, потім запитати окремо кількох учнів).
7. Робота з підручником. Закріплення.
- Look at the exersice 1. Count, please!
- Look at the exersice 2. Listen, complete and say. (Послухай, доповни і скажи).
- Look at the exersice 3 and say. (Подивись на впр.3 і скажи).
8. Вивчення віршиків на с.15.
9. Робота в зошиті. РЗ сс.7-8.
ІІІ. Заключна частина.
1. Підсумок уроку.
- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?
- Розкажіть вдома батькам нові фрази. Goodbye!
Урок №7
Тема:Моя сім’я.
Мета: Повторити, активізувати знання лексики. Ввести нові ЛО. Формувати вміння вживати структуру I have got …. Ознайомити з присвійними займенниками my, his, her. Практикувати у вимові англійських звуків [u:], [w], [ð], [θ]; формувати вміння складати монологічне висловлювання про свою сім’ю. Розвивати артикуляційний апарат, увагу, пам'ять. Виховувати повагу до рідних, близьких. Формувати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання.Відеозапис мультфільму “Learning English with Ozmo” ч.2, тематичні малюнки, картки-звуки, картки-цифри, лічильний матеріал.
Хід уроку
І. Уведення в іншомовну атмосферу.
1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.