Зміст навчального заняття.
Тема:Використання тестів у дослідженнях реклами
План семінарського заняття
1. Класифікація спеціальних опитувальних методик
2. Тест у маркетинговому дослідженні: його сутність, структура, сфери застосування
3. Проективні тести в маркетингових дослідженнях
4. Використання тестів у дослідженнях реклами
5. Питання: їхні тини, форми, види.
6. Композиція опитувального листа
7. Анкетне опитування та його різновиди: поштове, пресове, роздавальне
Л-ра:
1. Парсяк В.Н., Рогов Г.К. Маркетингові дослідження. - 2-е вид. – Київ: „Наукова Думка”. – 2000
2. Черчиль Г.А. Маркетинговые исследования. – СПб.: Издательство “Питер”, 2000. – 752 с.
3. Старостіна А.О. Маркетингові дослідження: практичний аспект. – К.; М.; СПб.: Вильямс, 1998. – 262 с.
4. Коршунов В.И. Механизм маркетинговых исследований рынка. – Х.: Основа, 2000. – 352 с.
5. Коршунов В.И. Планирование маркетинговой деятельности предприятия. – Х.: Основа, 2000. – 304 с.
Диктант
1. Звичайно виділяють різновиди питань, що різняться за трьома засадами:
2.Характеристика:
1. за змістом (типи питань);
2.формою (форми питань);
3.функціями (види питань).
3.Характеристика:
а) відкриті, закриті і напівзакриті питання;
б) прямі і непрямі питання;
в) особисті і безособові питання.
4.Звичайна, традиційна, композиція опитувального листа включає три частини:
5. Характеристика:
1.вступної частини
2. основної частини
6. До спеціальних опитувальних методик належить:
7. Тести класифікуються за різними ознаками.
8. Будь-який тест, що відповідає основним критеріям надійності (валідності й сталості), крім набору завдань, що складають основну, змістовну частину методики, включає:
9. Виділяють такі види проективних методик
10. Проективні тести (методи, техніки) – це
Варіант 1
- Анкетне опитування. Загальна характеристика
- Використання тестів у дослідженнях реклами
Варіант 2
- Інтерв’ю. Загальна характеристика
- Проективні тести (методи, техніки)
Варіант 3
- Характеристика поштового опитування
2. Класифікація спеціальних опитувальних методик
Варіант 4
- Характеристика пресового опитування
- Тест у маркетинговому дослідженні: його сутність, структура, сфери застосування
Варіант 5
- Характеристика роздавального опитування
- Різновиди тестів, пов'язаних з проміжними замірами
Варіант 6
- Характеристика особистого інтерв’ю
- Суть асоціативних методик та ранжування полягає
Варіант 7
- Характеристика телефонного інтерв’ю
- Конструюючі методики та експресивні методики
Варіант 8
- Характеристика глибинного інтерв’ю
- Методика на завершення завдання асоціативних методик
Технологічна карта (план) заняття № 22
група | дата |
МД-31 |
Навчальна дисципліна: «Ринкові дослідження»
Тема:Використання тестів у дослідженнях реклами
Вид заняття: Семінар
Мета заняття | Навчальна Навчити аналізувати, розвивати вміння аналізувати. |
Виховна оволодіти основними поняття ми які використовуються в туризмі |
Забезпечення навчального заняття.
Література:
6. Парсяк В.Н., Рогов Г.К. Маркетингові дослідження. - 2-е вид. – Київ: „Наукова Думка”. – 2000
7. Старостіна А.О. Маркетингові дослідження: практичний аспект. – К.; М.; СПб.: Вильямс, 1998. – 262 с.
8. Коршунов В.И. Механизм маркетинговых исследований рынка. – Х.: Основа, 2000. – 352 с.
9. Коршунов В.И. Планирование маркетинговой деятельности предприятия. – Х.: Основа, 2000. – 304 с.
Зміст навчального заняття.
№ елемента | Елементи заняття, учбові питання, форми і методи навчання. | Доповнення, зміни зауваження. |
1. | Організаційна частина: 1.1 Перевірка готовності аудиторії до заняття. 1.2 Перевірка присутності студентів, виявлення причин їх відсутності. | |
2. | Мотивація пізнавальної діяльності студентів. 2.1 Повідомлення теми заняття. Використання тестів у дослідженнях реклами 2.2 Мета заняття. 2.3 Повідомлення основних питань семінару: 1. Класифікація спеціальних опитувальних методик 2. Тест у маркетинговому дослідженні: його сутність, структура, сфери застосування 3. Проективні тести в маркетингових дослідженнях 4. Використання тестів у дослідженнях реклами 5. Питання: їхні тини, форми, види. 6. Композиція опитувального листа 7. Анкетне опитування та його різновиди: поштове, пресове, роздавальне | |
4. | Перевірка рівня знань студентів: Використання усного опитування Економічного диктанту, Письмових робіт. | |
5. | Роз’яснення незрозумілих питань з теми семінару. | |
6. | Підведення підсумків. | |
7. | Формування домашнього завдання. Тема СВ Лінгвосоціологічні тести (методики, процедури)та соціометричні тести (методики) в ринкових дослідженнях |
Викладач: А.В. Васкан