III. Фонетична зарядка (2хв)
Урок № 12 Карпюк О.
Клас
Тема: Розклад уроків Timetable
Мета:
Освітня :
- навчити використовувати нові ЛО в розмовній мові.
-навчити граматично правильно будувати речення та розповідь просвою родину, використовуючи нові ЛОПрактична :
- практикувати засвоєння нового ЛМ під час виконання комплексу вправ.
Розвиваюча:
- розвивати навички аудіювання, монологічного та діалогічного мовлення;
- розвивати комунікативні здібності, фонематичний слух, пам’ять,
- розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію.
Виховна :
- виховувати культуру спілкування;
- виховувати інтерес до пізнавальної діяльності;
- прищеплювати прагнення використовувати здобуті знання як засобу інтелектуального самоствердження.
Міжпредметні зв'язки: українська мова, етика.
Внутрішньопредметні зв'язки: лексикологія, граматика.
Тип уроку: урок розвитку мовленнєвих умінь і навичок.
Методи і прийоми: робота з текстом, бесіда, слово вчителя, робота з підручником, робота з унаочненням.
Обладнання: словник, текст, слова й словосполучення на дану тематику, унаочнення.
Список використаних джерел:
1. Карп’юк О.Д. Англійська мова: Підручник для 6-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. (6-й рік навчання) – Тернопіль: «Видавництво Астон», 2014. – 280с.:іл.
2. Сучасний англо-український та українсько-англійський словник – Х.: «Промінь», 2002. – 736с.
3. Новітній англо-український, українсько-англійський словник. _ Харків: «Промінь», 2008. – 960с.
4. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів 5-6 класи. Іно земна мова. Рівень стандарту. Академічний рівень. Профільний рівень.
Часова схема уроку
І. Організаційний момент (0,5хв)
II. Уведення в іншомовну атмосферу (0,5хв)
ІІІ. Оголошення теми та мети уроку (0,5хв)
ІV. Фонетична зарядка (2хв)
V. Актуалізація опорних знань. Перевірка домашнього завдання. (5,5хв)
VІ. Вивчення та закріплення навчального матеріалу (34хв)
VІІ. Підготовка до виконання домашнього завдання(1хв)
VІІІ. Підсумок уроку (1хв)
Хід уроку
І. Організаційний момент (0,5хв)
Т: Good morning, children.
P: Good morning, Good morning,
Good morning to you.
Good morning, Good morning,
We are very glad to see you.
T: Sit down! I am very glad to see you, too.
ІІ. Уведення в іншомовну атмосферу Оголошення теми та мети уроку (1хв)
Т:
How are you? How is your mood? Do you like the weather outside? What was the weather yesterday? Do you think tomorrow will be warm? | Як ваші справи? Як ваш настрій? Чи подобається вам погода за вікном? Яка погода була вчора? Як ви вважаєте, завтра буде тепло? |
III. Фонетична зарядка (2хв).
Т:
Today we'll talk about Timetable | Сьогодні ми з вами поговоримо про Розклад уроків |
ІV. Актуалізація опорних знань. Перевірка домашнього завдання. (5,5хв)
Now check how you have done your homework Open notebook, where performing the exercise. If someone wants to answer, raise your hand. | Зараз перевіримо, як ви виконали домашнє завдання Відкрийте зошити, там де виконували вправу. Якщо хтось хоче відповісти, піднімайте руку. | ||
a blackboard, a whiteboard, a CD player, a TV set, a computer, a printer, a sponge, a pinboard, a globe, school bags, a dictionary, a microscope, a register books, lamps, chalk, desks, chairs, a calendar, a map, a bookcase, a waste-paper basket | ə ˈblækˌbɔrd, ə whiteboard, ə ˈsiˈdi ˈpleɪər, ə ˈtiˈvi sɛt, ə kəmˈpjutər, ə ˈprɪntər, ə spʌnʤ, ə pinboard, ə gloʊb, skul bægz, ə ˈdɪkʃəˌnɛri, ə ˈmaɪkrəˌskoʊp, ə ˈrɛʤɪstər bʊks, læmps, ʧɑk, dɛsks, ʧɛrz, ə ˈkæləndər, ə mæp, ə ˈbʊkˌkeɪs, ə weɪst ˈpeɪpər ˈbæskət | дошка, дошка, програвач компакт-дисків, телевізор, комп'ютер, Принтер, губки, Pinboard, Глобус, шкільні сумки, словник, мікроскоп, реєстр книг, лампи, крейда, столи, стільці, календар, карта, книжкова шафа, корзина для паперів | |
Activity, relative, cuddly, similar | ækˈtɪvəti, ˈrɛlətɪv, ˈkʌdli, ˈsɪmələr | активність, відносна, приємний, схожі | |
Braid Moustache Brave hard-working naughty rude skinny skim weak | breɪd ˈmʌˌstæʃ breɪv hɑrd ˈwɜrkɪŋ ˈnɔti rud ˈskɪni skɪm wik | Braid вуса хоробрий працьовитий неслухняний грубо худий знежирене слабка | |
Math German Music Geography English Religion French IT Art Craft History Science | mæθ ˈʤɜrmən ˈmjuzɪk ʤiˈɑgrəfi ˈɪŋglɪʃ rɪˈlɪʤən frɛnʧ ɪt ɑrt kræft ˈhɪstəri ˈsaɪəns | Математика німецький Музика Географія англійська Релігія французький IT мистецтво Craft Історія наука | |
Modal verbs Див. додаток Присвійний відмінок | |||
ФІЗКУЛЬТ-ХВИЛИНКА
To get started, follow exercises (Для початку, виконаймо зарядку)
Hands up, Hands down, Shake your hands And turn around. Hands up, Hands down, Shake your hands And turn around. Hands up, Hands down, Shake your hands And sit down. | Руки вгору, Руки вниз, Струсити руки І розвернутися. Руки вгору, Руки вниз, Струсити руки І розвернутися. Руки вгору, Руки вниз, Струсити руки І сісти. |
V. Вивчення та закріплення навчального матеріалу (34хв)
T:
Connect Correct International Improve Language Prefer Pronunciation Skill opinion | kəˈnɛkt kəˈrɛkt ˌɪntərˈnæʃənəl ɪmˈpruv ˈlæŋgwəʤ prəˈfɜr proʊˌnʌnsiˈeɪʃən skɪl əˈpɪnjən | Підключіть правильне Міжнародна поліпшення Мова волію вимова навик думка |
T: Ex 1 p 61
Choose the word from the box and fill in the text. | Виберіть слово з коробки і заповнити в тексті. |
improve | поліпшити |
Ex 2 p 61
Read the names of the jobs and say who has to know English and why. | Читайте імена робочих місць і сказати, хто повинен знати англійську мову і чому. |
Team Waitress Air hostess Seller | команда офіціантка стюардеса Продавець |
Ex 3 p 62
Ask and answer in pairs | Поставити і відповісти в парах |
Ex 4 p 62-63
Read and match both columns | Читайте і відповідати обидві колонки |
Pronounce Thoughts Means nearly instead | вимовити слово думки засоби майже замість |
Ex 5 (a) p. 63
Read some different children`s opinions about their school subjects and say which of them they like and don`t like. | Прочитайте деякі різні s дітей думки про свої шкільні предметів і сказати, який з них вони люблять і не люблю |
Boring Yawning nonsense | нудно зяючі маячня |
Ex 5(b) p 64
Read the children`s opinions again and complete the sentences | Читайте думки s дітей знову і завершити вироки |
Dull Awful Boring | тупа жахливо нудно |
Ex 5(c) p 64
.Complete the sentences to say why they prefer some subjects to other subjects | Виконайте вироки сказати, чому вони воліють деякі предмети на інші теми |
prefers | воліє |
VІ. Підготовка до виконання домашнього завдання(1хв)
Т:
Вивчити слова та скласти з кожним із них по реченню Ex 6 p 60- вставити пропущены слова |
VІІІ. Підсумок уроку (1хв)
- It is time to finish our work. Today, you have worked hard and got a good score Lesson is over,good by. | Сьогодні ви старанно попрацювали і отримали хороші оцінки |