Про роботу комісії по роботі з молоддю

профкому ППО ДП завод «Електроважмаш» в 2016 році

Згідно затвердженого перспективного плану роботи комісії на 2016 рік було заплановано проведення 29 заходів, з яких 6 Радою КФК, 14 Молодіжною радою, 9 спільних. Проведено в 2016 році 30 заходів, не проведено 4, 3 заходи проведені позапланово. Заходами охоплений 841 учасник працівник підприємства

Колективом фізичної культури організовано проведення весняної та осінньої Спартакіади серед працівників цехів та відділів підприємства.

Участь у весняній Спартакіаді взяли 111 працівників заводу, що змагалися в чотирьох спортивних дисциплінах. За результатом проведених змагань переможцями та призерами в окремих дисциплінах стали: в першості з шашок переможцем став Матус В.В. (цех 121), друге місце посів Казьмін О.І. (цех 111), третім став Ратанов О.В. (цех 19); переможцем шахового турніру виявився Миргородський М.С. (цех 20), другим став Буклов М.П. (цех 125), третім фінішував Бородкін М.В. (цех 10); найсильнішим серед тенісистів став Гутніченко О.О. (відділ 302), який випередив Щербакова Є.В. (управління 263) та Рідкокаша І.С. (цех 121); переможцем першості з міні-футболу стала збірна команда відділу 301, другою фінішувала збірна корпусу 2, третьою збірна цеху 14.

Збірна КФК, яка складалася з 41 працівника заводу, стала переможницею загальнокомандного заліку XXVI спартакіади обкому «Укрелектропрофспілки», ставши першою у змаганнях з міні-футболу та командному заліку у гирьовому спорті, посівши другі місця в турнірах з настільного тенісу та шашках, а також в командному заліку з армспорту.

Три команди брали участь в змаганнях в рамках командної першості Харківської області з настільного тенісу. Перша команда стала найсильнішою серед колективів Вищої Ліги, а друга команда стала третьою в Першій Лізі.

Команда КФК «Електроважмаш» взяла участь в чотирьох сезонних турнірах першості з міні-футболу серед аматорських команд «Металіст Ліга».

Участь в осінній Спартакіаді взяли 67 працівників заводу, що змагалися в п’яти спортивних дисциплінах. За результатом проведених змагань переможцями та призерами в окремих дисциплінах стали:

– індивідуальний залік першості з шашок: 1 місце – Казьмін О.І. (цех 111), 2 місце – Гриньов І.Є. (відділ 209), Щеголєв І.Б. (цех 121);

– командний залік першості з шашок: 1 місце – збірна команда Гриньов/Щеголєв, 2 місце – команда цеху 111 Казьмін О.І. та Семишкур І.А.; 3 місце – команда цеху 19 Ратанов О.В. та Копилов О.І.;

– індивідуальна першість з шахів: 1 місце – Буклов М.П. (цех 125), 2 місце – Марііч М.І. (відділ 236), Миргородський М.С. (цех 20);

– командна першість з настільного тенісу серед жінок: 1 місце – перша команда відділу 302 Коробкова Г.М. та Поєдинцева В.Ю., 2 місце – збірна команда Малієнко О.О. (управління 247)та Олійник Ж.А. (відділ 301); 3 місце – друга команда відділу 302 Малик І.Б. та Аксененко В.С.;

– командна першість з настільного тенісу серед чоловіків: 1 місце – збірна команда Гуляк Ю.В. (цех 125) та Гриньов І.Є. (відділ 209), 2 місце – збірна команда Гутніченко О.О. (відділ 302) та Жданов О.М. (цех 128); 3 місце – збірна команда Щербаков Є.В. (управління 263) та Бойко О.І. (відділ 208);

– розіграш Кубку заводу з міні-футболу: володар – збірна цехів, 2 місце – збірна цеху 124; 3 місце – збірна відділів.

Збірні КФК взяли участь в відкритому шашково-шаховому турнірі ХОО «Укрелектропрофспілки» присвяченого Дню енергетика. Збірна команда з шашок в складі Казьміна О.І., Щеголєва І.Б. та Ратанова О.В. та збірна команда з шахів в складі Ковриги А.Є. (відділ 301), Фандєєва В.І. (КТУ 15) та Миргородського М.С. посіли другі місця в командному заліку змагань, Ковригша А.Є. став найсильнішим в індивідуальному заліку серед шахістів, а Казьмін О.І. третім серед шашистів.

Серед наймасовіших заходів, що були проведені Молодіжною радою підприємства слід виділити прем’єру фільму «Всё дело в шляпе», що був знятий молоддю заводу, участь в обласному туристичному зльоті, фестивалі бардів «Время Визбора 2016» та фестивалі авторської пісні «Осінній Есхар 2016», організація та проведення інтелектуального турніру «Що? Де? Коли?» та спортивно-туристичного зльоту серед молоді підприємства.

Команда «Енерджайзер» з інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?», що представляла наш завод, стала переможцем турніру серед профспілкової молоді ХОО «Укрелектропрофспілки» та посіла 5 місце в турнірі, який був організований Молодіжною радою ОПХО.

Молодіжною радою заводу було проведено низку культурно-масових заходів, групових походів в театр, до музеїв, на ігри «Ліги сміху», виїздів на природу, а також взято участь в благодійних акціях.